О ТУРПОРТАЛЕ вторник 21.05.2019 / 08:17:40
Logo
ВЫБРАТЬ ТУР ДАТА ОТПРАВЛЕНИЯ
Вид тура: c:
Страна:

ПОИСК ПО САЙТУ

ФОТО ДНЯ
ПРЕСС-РЕЛИЗЫ
Расположенный в пустыне американского штата Невада город Лас-Вегас стал символом азарта и городом-мечтой для многих людей. Потрясающая роскошь местных казино, отелей и концертных залов делает этот город пределом мечтаний всех азартных людей.
РЕКЛАМА


ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ, ЧТО...

2011-01-20

Уряд обіцяє навчання за кордоном 300 студентам

Як повідомили УНІАН у Департаменті інформації та масових комунікацій Секретаріату Кабінету міністрів, про це прем`єр-міністр України Микола Азаров повідомив сьогодні під час зустрічі з міністром-ментором Республіки Сінгапур ЛІ Куан Ю.

«У 2007 році, під час мого офіційного візиту в Сінгапур, Ви порадили мені якомога більше молоді відправляти на навчання у західні країни. Я виконуватиму Вашу пораду. Уже в наступному році ми більше 300 чоловік відправимо на навчання в провідні західні вузи», - зазначив Азаров.

При цьому він підкреслив, що в даний час фінансові можливості держави дозволяють навчати за кордоном лише 300 осіб.

«Але з кожним роком ми поступово збільшуватимемо їх кількість», - зазначив прем`єр-міністр.
Азаров додав, що наявність достатньої кількості фахівців, які володіють найсучаснішими технологіями в різних сферах життєдіяльності – обов’язкова умова успішних реформ.

У свою чергу ЛІ Куан Ю підкреслив, що українці є дуже освіченою нацією, тому необхідно використовувати цей потенціал. За його словами, уряду України необхідно створити такі умови для вітчизняних спеціалістів, які б стимулювали їх залишатися працювати саме у своїй державі, а не виїжджати за кордон чи залишатися там після навчання. ЛІ Куан Ю зазначив, що свого часу Сінгапур втратив досить багато своїх спеціалістів, які виїжджали на навчання у більш розвинені країни, оскільки там їм пропонували кращі умови для життя і самореалізації. «Але ми намагалися створити такий комплекс умов, який стимулює працювати вдома», - зауважив міністр-ментор Республіки Сінгапур.Реклама на сайте
Туринформер


© Cтрана туров 2008-2014. Все права защищены.

Горящие путевки.Туры в Египет,Турцию,Италию,Испанию.Туроператоры.Турагенства.
Использование материалов сайта возможно только с согласия администрации сервера.
По вопросам рекламы и размещения информации обращаться сюда. Партнёрские ссылки Скачать прайс